предавания контакти
 
00:00 Дравска епопея - историческа възстановка
00:35 Нашенското: Международен фестивал на кукерските и маскарадните игри "Кукове в Раковски"
01:40 ЗАТУПАЛЕ ТЪПАНЕ: Атанасовден в Етрополе
02:15 България: Вчера, днес, утре: Страст, иновации и технологии от България
02:50 Дестинация България: Враца, 1 част - тв поредица за културно – исторически туризъм
03:20 Символи и метаморфози - документален филм
04:30 Непознатото лице: Бинка Хараламбиева
05:05 Криле за всички Бохот - документален филм
06:00 Дравска епопея - историческа възстановка
06:35 Нашенското: Международен фестивал на кукерските и маскарадните игри "Кукове в Раковски"
07:40 ЗАТУПАЛЕ ТЪПАНЕ: Атанасовден в Етрополе
08:15 България: Вчера, днес, утре: Страст, иновации и технологии от България
08:50 Дестинация България: Враца, 1 част - тв поредица за културно – исторически туризъм
09:20 Символи и метаморфози - документален филм
10:30 Непознатото лице: Бинка Хараламбиева
11:05 Криле за всички Бохот - документален филм
12:00 Дравска епопея - историческа възстановка
12:35 Нашенското: Международен фестивал на кукерските и маскарадните игри "Кукове в Раковски"
13:40 ЗАТУПАЛЕ ТЪПАНЕ: Атанасовден в Етрополе
14:15 България: Вчера, днес, утре: Страст, иновации и технологии от България
14:50 Дестинация България: Враца, 1 част - тв поредица за културно – исторически туризъм
15:20 Символи и метаморфози - документален филм
16:30 Непознатото лице: Бинка Хараламбиева
17:05 Криле за всички Бохот - документален филм
18:00 Дравска епопея - историческа възстановка
18:35 Нашенското: Международен фестивал на кукерските и маскарадните игри "Кукове в Раковски"
19:40 ЗАТУПАЛЕ ТЪПАНЕ: Атанасовден в Етрополе
20:15 България: Вчера, днес, утре: Страст, иновации и технологии от България
20:50 Дестинация България: Враца, 1 част - тв поредица за културно – исторически туризъм
21:20 Символи и метаморфози - документален филм
22:30 Непознатото лице: Бинка Хараламбиева
23:05 Криле за всички Бохот - документален филм
 
 
 
програма