предавания контакти
 
00:00 Дестинация България: Батак - градът на българскта Голгота – тв поредица за културно-исторически туризъм
00:30 Готите: отвъд мрака, 2 част - документален филм
01:00 Фолклорът: Народният събор в Побит камък, 1 част - еп. 42
01:30 Усещане за България, 2 част - документален филм
02:00 Мастилница с пагони: Балканските войни, 1 част - документален филм
03:00 Дестинация България: Пещера – тв поредица за културно-исторически туризъм
03:30 Фолклорни пътешествия:"С вяра в доброто и надежда в бъдещето" с. Добрич - сезон 2, еп. 25
04:30 Дестинация България: Панагюрище, 2 част – тв поредица за културно-исторически туризъм
05:00 Възродени български занаяти: мокро плъстене - документален филм
06:00 Дестинация България: Батак - градът на българскта Голгота – тв поредица за културно-исторически туризъм
06:30 Готите: отвъд мрака, 2 част - документален филм
07:00 Фолклорът: Народният събор в Побит камък, 1 част - еп. 42
07:30 Усещане за България, 2 част - документален филм
08:00 Мастилница с пагони: Балканските войни, 1 част - документален филм
09:00 Дестинация България: Пещера – тв поредица за културно-исторически туризъм
09:30 Фолклорни пътешествия:"С вяра в доброто и надежда в бъдещето" с. Добрич - сезон 2, еп. 25
10:30 Дестинация България: Панагюрище, 2 част – тв поредица за културно-исторически туризъм
11:00 Възродени български занаяти: мокро плъстене - документален филм
12:00 Дестинация България: Батак - градът на българскта Голгота – тв поредица за културно-исторически туризъм
12:30 Готите: отвъд мрака, 2 част - документален филм
13:00 Фолклорът: Народният събор в Побит камък, 1 част - еп. 42
13:30 Усещане за България, 2 част - документален филм
14:00 Мастилница с пагони: Балканските войни, 1 част - документален филм
15:00 Дестинация България: Пещера – тв поредица за културно-исторически туризъм
15:30 Фолклорни пътешествия:"С вяра в доброто и надежда в бъдещето" с. Добрич - сезон 2, еп. 25
16:30 Дестинация България: Панагюрище, 2 част – тв поредица за културно-исторически туризъм
17:00 Възродени български занаяти: мокро плъстене - документален филм
18:00 Дестинация България: Батак - градът на българскта Голгота – тв поредица за културно-исторически туризъм
18:30 Готите: отвъд мрака, 2 част - документален филм
19:00 Фолклорът: Народният събор в Побит камък, 1 част - еп. 42
19:30 Усещане за България, 2 част - документален филм
20:00 Мастилница с пагони: Балканските войни, 1 част - документален филм
21:00 Дестинация България: Пещера – тв поредица за културно-исторически туризъм
21:30 Фолклорни пътешествия:"С вяра в доброто и надежда в бъдещето" с. Добрич - сезон 2, еп. 25
22:30 Дестинация България: Панагюрище, 2 част – тв поредица за културно-исторически туризъм
23:00 Възродени български занаяти: мокро плъстене - документален филм
 
 
 
програма